Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mik azok a nőgyógyászati...

Mik azok a nőgyógyászati vizsgálatok, amiket nem csinálnak meg állami alapon ingyen?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Amit a kezelőorvosod nem tart indokoltnak.
2022. júl. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez (sajnos) kórházfüggő. Egyetemi klinikán dolgoztam, ott kb semmiért nem kellett fizetni, a patológián még cintec vizsgálatot is csináltak valami külön keretből. Csak AMH vizsgálat nem volt. De dolgoztam olyan vidéki kórházban is, ahol még a hormonvizsgálatokat is ki kellett fizetni, csak egy ember volt kijelölve a nőgyógyászaton, aki kérhette tb-re.
2022. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Szóval igazából nagy lutri, hogy épp mit fizetnek.


Sajnos rossz lett a cytológiám.. Magánban én már ezt nem bírom fizetni, bármi kezelést is írnak ki.


Az állami nőgyógyászatokon meg úgy bánnak az emberrel, hogy inkább otthon meghal. De nem tudom, hogy mire fizetem a TB-t..

2022. júl. 5. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!