Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenképpen szükséges 40 év...

Mindenképpen szükséges 40 év felett védekezni?

Figyelt kérdés

Nem szükséges, mert: A nők termékenysége ilyen korban már töredéke a huszonévesnek, tehát nagy valószínűséggel úgysem esnék teherbe. Ha mégis teherbe esnék, akkor sem lenne semmi, megszülném és örömmel felnevelném, mert olyanok a körülményeim, hogy ez semmi gondot nem okozna. Nem vagyok rágörcsölve sem a teherbe esésre, sem pedig annak elkerülésére.

Szükségesebb, mint korábban, mert: Ebben a korban a terhesség már veszélyes lehet mind rám, mind pedig a babára nézve. A születési rendellenességekre is nagyobb az esély. Ezért még annál is jobban kell vigyázni, mint fiatalabb korban.



2022. júl. 3. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10


Mintha ezen múlna...

2022. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én világ életemben fitt voltam, 10ből 9 huszonévessel nem cserélnék. Egyikünk sincs lepukkanva, odafigyelünk az egészségünkre és az erőnlétünkre is. Azt sem értem, akinek a 60 éves már öreg. Akik 60 évesen rottyon vannak, azok valószínűleg az életvitelük miatt jártak így. Volt különben olyan osztálytársam általánosban, akinek középkorú nénike kinézetű anyukája volt. Nem volt ettől boldogtalanabb gyerek, mint mi, vagy legalábbis nem tűnt fel. Az mondjuk gáz lehet, hogy jobb esetben is 40 éves kora körül már nem biztos, hogy életben leszek. De majd vigasztalhatja a tudat, hogy élete korábbi szakaszában részesül a szülők utáni örökségből.
2022. júl. 4. 09:54
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
11, de ezen (is) múlik... :) Az egészségtelen életmód nem kicsit roncsolja a szervezetet, életkortól függetlenül és igenis gyorsabban öregszenek azok, akik nem figyelnek oda magukra.
2022. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!