Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalt már ilyet valaki?...

Tapasztalt már ilyet valaki? Többi lent..

Figyelt kérdés
Elég nehéz heteken vagyok túl nem ettem túl sokat, fogytam is..Lelkileg most kezdek erősödni, viszont valami piszkálja a fantáziámat. Fogamzásgátlót szedek 6 éve, de az elmúlt 1 hónapban 3-4x elmaradt a gyógyszer, két napig erős antibiotikumot szedtem húgyúti miatt. Utána pecsetelo verzesem is volt gondolom felborultak a dolgok bőven. 2-3 napja falási rohamok jönnek rám, ez lehet azért mert hetekig koplaltam nem tudatosan. 2 napja rengeteget pisilek képes vagyok 10 percenként is eljárni. Megfordult a fejemben, mi van ha baba van a dologban, hiszen az antibiotikum csökkenti a fogamzásgátló hatását, plusz ugye ki is maradt pár szem. 4-5 nap múlva esedékes a menstruació. Lehet csak bemesélem magamnak? Volt már egy terhességem, sajnos nem maradt meg a baba ott is a nem várt előtt 4-5 nappal rengeteget pisiltem hányingerem volt. Picit reménykedem, de nem tudom mekkora az esélye ennek most..

2022. júl. 4. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzésre is tesztelj!
2022. júl. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van erre is külön teszt?😊
2022. júl. 4. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetetlen, hogy menstruacio elott 5 nappal terhessegi tuneteid legyenek, ez biztos nem attol van, valami mas bajod van.

Viszont ettol fuggetlenul lehetsz terhes, a kimaradt szemek es antibio miatt, majd 5-6 nap mulva tesztelj.

2022. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!