Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadin hüvelykúp 1-2 használa...

Betadin hüvelykúp 1-2 használat után is kell ph helyreállító?

Figyelt kérdés
Elég rég volt már fertőzésem, akkor is a betadin hüvelykúpot használtam és iszonyatosan csípett. Most észleltem magamon hogy kissé viszket és több a folyásom, ezért a megmaradt betadin kúpokat gondoltam, hogy elhasználom. 2dbról van szó, a viszketés már el is múlt ennyitől is, kell a helyreállító?

2022. júl. 5. 13:46
 1/10 A kérdező kommentje:
*előző fertőzésemnél iszonyatosan csípett, most viszont semmit nen éreztem. Ez mitől lehet? Jó a szavatossága.
2022. júl. 5. 13:47
 2/10 anonim ***** válasza:

Én hüvely szárazságra használok Vagisan krémet szex után

Mikor bekenem ég de utána nagyon jól csillapítja az esetleges fájdalmat

2022. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kell, mert a normál hüvelyflórát is elpusztítja, nem csak a kórokozókat.
2022. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem biztos hogy a Betadine kúp volt a megoldás, mivel többfajta fertőzés is van. Ha nem érzed most, érdemes vennni lakmuszpapíros indikátort gyógyszertárban.


[link]


Esetlegesen intim lactacydos mosakodó, ami segít visszaadni a hüvely savasságát. :)


[link]

2022. júl. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha viszont nem múlik el a viszketés, fájdalom, akkor lehet gyulladás is, arra viszont nem ez a kúp jó, hanem amit orvos ír ki reeptre. (barna színű kúp, bodó és fehér dobozban) plusz bacilus ölő kenőcs. Ha megmaradna a probléma, szívesen leírom nekem miket írtak fel. :)


Sajnos akkor is lehet kisebb fertőzés és gyulladás ha a belső hám sérül meg szeretkezés közben. :(

2022. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

receptre, bordó


Bocsi, a billentyűzet szereti lehagyni a betűket:)

2022. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-5-6 A Betadine mindenre is jó. A baktériumokat, gombát, vírust is elpusztít. Amúgy barna színű, és a 7db-osnak lila/fehér a doboza.
2022. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7. Ha tudnám én mit kaptam, mondanám hogy annál egy fokkal jobb.

Ismerem magát a betadine- tényleg mindenre jó, de itt egyikünk sem orvos. Amit kaptam, azzal pár nap alatt elmúlt egy nagyobb gyulladásom is. :)

Plusz kellene akkoris külső védelem, ami baciölő kenőcs. Azt is kaptam, de most annak sem ugrik be a neve. :(


Ezek vénykötelesek. Ha a kérdezőnek van párja, neki is kellene kezelés.

2022. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kell a hüvelyflóra helyreállítás utána.
2022. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Jobban vagy?:)
2022. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!