Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati műtét után...

Nőgyógyászati műtét után milyen hüvelyflóra helyreállítót használhatok?

Figyelt kérdés
Nyitott hasi műtétem volt (mióma miatt), 2 hete, ami után sebláz jelentkezett. Kaptam rá antibiotikumot nagy dózisban, ami tönkretette a bélflórámat és a hüvelyflórámat is. Különösebb folyásom nincsen (a vérzés már elmúlt 10 nap után), de rettenetesen viszket, ég odalent... Gondolom, hogy gomba (máskor is volt már antibiotikum kúra után). Ha ilyen volt, Canesflorral állítottam helyre a hüvelyflórámat, de most elvileg 6 hétig nem lehet semmit a hüvelybe "dugdosni". Nem tudom, hogy a hüvelykúpot vagy a hüvelytablettát lehet - e? Illetve van - e valami szájon át szedhető tejsavas, lactobacillusos helyreállító gyógyszer?

2021. nov. 23. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben ezzel a kérdéssel felhívnám a dokit.
2021. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap óta próbálom, de még nem sikerült elérnem. Csütörtökön voltam varratszedésen, akkor még nem volt ez a probléma, hétvégén jelentkezett. Próbálom még délután.
2021. nov. 23. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!