Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimerülés vagy terhesség?

Kimerülés vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit hosszú lesz,de nem akarok kihagyni semmit.

Tegnapelőtt èjszaka 2-3 órã aludtam(inszomniàm van,a gyógyszer sem használt.) Reggel ki voltam merülve de elmentem 7-re dolgozni kb 2 òràt. 11 körül reggeliztem utána,majd biciklivel járkàltam a melegben(mindennap,és fizikai munkát végzek, takaritás)

Délután vonattal 3 óràt utaztam Pestre(reggel óta továbbra sem ettem) majd kocsiba ültem(utazàsi betegségem van) és hánytam. Mistralt fogamzásgàtlót szedek,mindennap beveszem. Tegnap is a hányàs után 3 órával megismételtem. Ez terhesség vagy kimerültsèg inkább? Szombaton tesztelek.

Köszönöm szépen!



2022. júl. 6. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Elég sok mindentől lehet hányni. Ráadásul terhesség esetén később jelentkezik ez a tünet. (6-8 hét) Egyáltalán nem erre gondolnék ilyen körülmények közt.
2022. júl. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fordulj nőgyógyászhoz, hogy kizárhassa vagy megerősíthesse a terhességet.
2022. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Miért lennél terhes, főleg fogamzásgátló mellett? Leírtad, hogy utazási betegséged van, nem csoda, hogy felfordult a gyomrod a kocsiban.
2022. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! A folyàsom is elég sűrű,de az mindig a menses után 1 héttel. Ráadasul tegnap borzalmasan ki voltam merülve. A Mistralt pedig rendszeresen szedem 1,5 éve,sose hagytam ki egy szemet sem. Tegnap is megismèteltem bevenni 3 órával a rosszullét után.
2022. júl. 6. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Nekem is hányingerem van utazáskor néha, de amikor nagyon fáradt vagyok akkor a legrosszabb, pl mikor nagyon korán kelek és megyek haza munkából mint te. Veled is ez történhetett. Fogadjunk hogyha ki vagy pihenve nem mész hányni mégha meg is van az inger.

Ilyenkor nézd az utat mikor ülsz a buszon (szó szerint), nekem segít.

2022. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most utazunk a Balatonra kocsival(pedig én vonattal akartam:D) Bevettem 2 B6-ot,rendesen ettem és kialudtam magam. Nagyon szépen köszönöm a kedves vàlaszokat és a segitsèget. Szombaton azèrt tesztelek,de most nyugodtabb vagyok.
2022. júl. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!