Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Kicsit kevesebb mint 2 hete voltam először együtt fiúval és azóta egyfolytában rosszul vagyok. Múlt kedd óta szinte egyfolytában hasmenésem van, kisebb "normális" szünetekkel és ma délelőtt óta hányingerem van.

Egyéb okokból kifólyólag hormonális fogamzásgátlót szedek, óvszert nem használtunk. Nagyon fájt, és nem ment be teljesen, vérezni kezdtem nagyon alig egy fél perc után és abbahagytuk. Lehet-e köze a rosszullétemnek ehhez? Vagy csak pszichésen? Vagy esetleg valami teljesen más dolog van a háttérben? Szerintetek?



2022. júl. 8. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Már rég el kellett volna menned orvoshoz.
2022. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szabadságon van egy hónapig sajnos
2022. júl. 8. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a helyettesítő orvoshoz.
2022. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sokan vannak a környezetemben hasmenéssel és hànyàssal... Arra vigyázz,hogy a gyógyszert pótolni kell ha 4 óràn belül megy a hasad vagy hánysz.
2022. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Ügyelet vagy ambuláns szakrendelés!
2022. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!