Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy héttel hamarabb jött meg...

Egy héttel hamarabb jött meg fogamzásgátló mellett, hogy szedjem tovább a tabit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kövi hét csütörtökön kéne megjönnie a menszeszemnek, de már ma megérkezett, van még 5 tabletta a csomagban.

Arra tudok gondolni, hogy mivel múlt héten beteg voltam és sok gyógyszert szedtem az kavarhatott be.

Most akkor szedjem végig az 5 tabit és tartsak ugyanúgy 1 hét szünetet, vagy hogy csináljam?



2022. júl. 8. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Mit szedsz egyáltalán, mi a neve?
2022. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Symicia-t szedek.
2022. júl. 8. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Megkerestem a tájékoztatóját, ki kerestem az ide vonatkozót:


Vérzés a menstruációs időszakok között

A Symicia szedésének első néhány hónapja során áttöréses vérzés vagy pecsételés (vércseppek vagy foltok) jelentkezhetnek. Ha ez a vérezgetés néhány hónapnál tovább tart, vagy néhány hónap után jelentkezik, orvosának ki kell vizsgálnia az okot.

2022. júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanúgy szedd tovább.
2022. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy szedd ahogy egyébként. Vagyis ugyanúgy tartsd majd meg a szünetet a szokott időben.
2022. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a segítséget:)
2022. júl. 9. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!