Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim területre lehet bőrradír...

Intim területre lehet bőrradírt használni?

Figyelt kérdés
Voltam 1 hónapja kozmetikusnál intim gyantán és eléggé szőrtüszőgyulladásom lett. Tiszta piros voltam, és mire elmúlt minden, kezdett visszanőni a szőr. Olvasgattam a neten a bőrradírról, és nem tudom hogy esetleg lehet e oda használni a radírt(megjegyzem csak a szeméremdombra használnám, mert csak ott pattogtam ki!). Valamint körömvirágkrémet néztem, az is jó lehet? Előre is köszii

#gyanta #bőrrandír
2022. júl. 8. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet bőrradírt használni, hiszen az is csak szimpla bőr ott, logikusan gondolva szerintem lehet ott is. Illetve a körömvirágkrém is szerintem rendben van, hiszen természetes alapanyagokból áll, nem hiszem, hogy bármi olyasmit tartalmazna, ami problémát okozna. De amúgy aloe vera is jó, én azt szoktam használni.
2022. júl. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ott egy érzékeny terület, én oda nem használnék bőrradírt. Ha kipattogtál, akkor vegyél naturlandos körömvirág krémet, nekem ez bevált.
2022. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahol szőr nő ott radírozhatod is. Ha rendszeresen használod akkor szépen elkerülhető a szőrbenövés gyantázás után.

Ne testradírt használj hanem arcra valót, az kíméletesebb.

Kend be utána Bepanthennel vagy Neogranormonnal. A körömvirág krémet is ajánlani szokták, de én azt nem szeretem a szaga miatt.

2022. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!