Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek a házi bőrradírok jók...

Ezek a házi bőrradírok jók intim területre is?

Figyelt kérdés

Banános álom


Ennivalóan klassz! Nyomkodj össze villával egy darab banánt, adj hozzá fél csésze barna cukrot. Jó kavard őket össze és már mehet is a bőrödre. A cukor radíroz, a banán pedig pont úgy volt hidratálni, mint egy testápoló olaj.


Élénkítő kávé


Negyed csésze olajat (bármilyen olaj jó: a sima étolajtól az olíva olajig tényleg mindegyik jó) keverj össze fél csésze cukorral. Adj hozzá két evőkanál kávézaccot.


Ezzel a kencével nem csak radírozni tudsz, de a kávé antioxidánsai gyulladáscsökkentőek is. És ez egy isteni módszer arra, hogyan hasznosítsd a kávézaccot.


Frissítő citrom


Negyed csésze olajat (lásd fentebb: bármilyen olaj jó) keverj össze fél csésze cukorral. Facsarj bele egy egész citrom levét.


A cukor hámlasztása mellett a citrom összehúzza a pórusokat és világosítja a bőrt.


2018. ápr. 27. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz az alatt, hogy intim területre???
2018. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit akarsz ott lent radírozni?


Az egy érzékeny terület, óvatosan bánj vele.

2018. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok jártas az ilyen dolgokban. Eddig csak borotváltam de legtöbbször mindig benőtt és viszketett. Olvastam valahol hogy ha használsz bőrradírt akkor kisebb a valószínűsége hogy benő. Mondom, én csak kezdő vagyok, szóval kérlek adjatok tanácsokat.
2018. ápr. 28. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!