Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem használ egy gyógysze...

Miért nem használ egy gyógyszer sem 2éve?

Figyelt kérdés

Hüvelyi gyulladásom van elötte candidám! 2éve kezelne havonta és mindig más gyógyszereket antibiotikumokat hüvely kupokat kapok a kezelés végén együtt vagyok a barátommal nem fáj de a második együtt lét és a többi utánna lévö iszonyatosan! 1 éve nincs nemi életünk barátom 1 hete majdnem elhagyott mert nem birja (igaza vna) de nem akarom elvesziteni voltam magán orvosoknál korházba de semmi 1 szer nem fáj akkor amikor abba hagyom gyogyszert de az utána lévő mind fáj nagyon és az a furcsa hagy semmilyen más tünete nincs! Ha nem szexelnék nem is venném észre hogy valami nincs ott rendben:(

Most hüvelyi gyulladásom van doki azt mondta utoljára de hogy hogy semmilyen gyogyer nem használ??? Teljesen kétségbe vagyok esve:(


2010. szept. 21. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk nem fáj, "csak" viszket néha, de együtt tudok érezni veled, sajnos nekem is gyulladásom van, és mindig visszatér. szedsz fogamzásgátlót ? én igen, és azelőtt semmi bajom nem volt. most abba fogom hagyni a szedését, hátha az okozza... lehet, hogy te is megpróbálhatod.
2010. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
annyit agyaltam én is azon hogy abbahagyom de az ovszer nálunk 3 szor szakadt ki elötte és 3x5000Ft hát nem volt tulj jo. 19 vagyok spirált is megprobálnám mert az nem hormontartalmu csak hát szülés elött nem nagyon teszik fel meg árakkal sem vagyok tisztában. hüvely gyürü is sajnos ugyan annyi hormont tartalmaz. Hát nem tudom mit tegyek komolyan de kikészit ez az egész mert szó szerint az életemet rontja el:(
2010. szept. 21. 09:12
 3/11 A kérdező kommentje:
az a pláne hogy nekem semmi tünete nincs nem viszket nem ég. csak akkor fáj mikor együtt vagyok a barátommal de akkor mintha forro kést döfnének lent belém:(
2010. szept. 21. 09:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hiszen olyan fiatal vagy. Tudod mit, ne szedjél semmilyen gyógyszert, az antibiotikumok tönkreteszik a hüvely ph értékét, Tartsál egy normaflor kúrát, kis ampullákban lehet kapni, ami a bélflórát támogatja. Ezt ajánlják antibiotikum szedése közben is. De te ezt csak simán gyógyszer nélkül iszogasd. Másik csodaszer, tampont mársd bele sima joghurtba és azt helyezd fel magadnak, baktérium és gombaölő egyben. Szedjél fokhagyma drazsét, ami az immunrendszeredet felturbózza, egyben gombaölő, vírus ölő is. És kerüld a tömény cukros ételeket, édességeket. Mert azok is táptalajai lehetnek a candidának, gombáknak. Próbáld ki amit leírtam, ezek természetes gyógymódok, de szerintem ha nem egyből, de szép lassan helyreállítják ott lent az egészségedet. Minden jót kívánok neked.
2010. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát az a baj hogy már nem gombás ferözésem van azt már "kiirtották" most gyulladásom és gyulladás gyökkentöt szedtem be 20 dbot meg kúpot de semmi:( mikor vizsgálnak a hasam alul irtóra fáj:( de ha a gylladára a gyulladás csökkentö sem használ(klion) akkor mi más?:(
2010. szept. 21. 09:30
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát ez így elég bonyolult, de én talán nem nőgyógyászhoz, hanem egy belgyógyász-endokrinológushoz mennék inkább. Valamitől visszajön a fertőzés nem?

Nekem 10 évbe több mint 10 , egész pontosan 14 évbe telt mire kiderült mi bajom. Nekem folyton folyásom volt és a végén már vérzészavaraim és bőrkiütéseim, mire kiderült, hogy PCO-m van és ezt véletlenül vette észre egy fiatal doki. És , hogy lásd, ő nem tudott vele semmit csinálni, el kellett mennem endokrinológus-belgyógyászhoz, aki elküldött kétféle vérvételre és kiderült, hogy ezt a nőgyógyászati bajt a pajzsmirigy alulműködése és egy enyhe fokú inzulin rezisztencia okozza. És megoldódott minden bajom.

Talán neked sem ez a bajod én, nem hagynám annyiban.

Viszont, az hogy a párod ennyire kiakadjon.Az én férjem szó nélkül tűrte, hogy 4 évig nem nagyon tudtunk úgy együtt lenni és sajnált, mert nem tudott segíteni. Ha a párod ilyen miatt elhagyna, akkor én hagynám el őt, de izibe. Tudod, jóban-rosszban...arról nem is beszélve, amikor majd neki lesz impotenciája, te is el fogod hagyni?

2010. szept. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hmm értelek de ezek a dokik valahogy ugyan azt mondják és én kérném hogy vmi mást tegyenek én lennék lecsezve hogy ő a doki ne magyarázzak:( hnap után megyek vissza! de már valamit tennem kell.. persze hát a párom sokat türt nagyon egyrészt megértem de másrészt mint ha amputálták vna az egyik kezem és ezért elhagyna végülis mondta h szeret és kitart ameddig tud de ha ez miatt elhagy egy életre elefelejthet és ezzel tisztában van. remélem lesz már valami:( kb 100000 Ft-nál tartok havi gyógyszerek magán dokik....szörnyü az egész és szüleim sem birják már anyagilag...sajnos:(
2010. szept. 21. 10:27
 8/11 anonim ***** válasza:
A párodat is minden alkalommal kikezelték? Mert ha nem, minden esetben tőle kaptad vissza.
2010. szept. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de nem fertözés...vizsgálták szegénynek mindent és semmi baja.
2010. szept. 21. 20:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen a fog.gátló szedés alatt. Igazából semmi nem segített csak hogy abbahagytam, az is néhány hét múlva.
2010. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!