Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV nemi szemölcs szűzen?

HPV nemi szemölcs szűzen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Külső nemi szemölcsöm lett és soha semmilyen módon nem voltam senkivel. Az orvos szerint WC-ről hasonló helyeken nem lehet elkapni. Ráadásul 14 évesen megkaptam a HPV oltást.

Volt valakinek hasonló?

Nagyon elvagyok keseredve, mert több mint 1 hónapja küzdök vele.

Köszönöm a válaszokat.



2022. júl. 8. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez a nemi szemölcs venerológus diagnózisa?
2022. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A HPV nem csak szexszel terjed. Elég a nyálcsere is.
2022. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász kezel. Nyállal se volt ott kapcsolatom. Egyszerűen nem tudom hova tenni….
2022. júl. 8. 21:51
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Szüleidtől is elkaphattad gyerekként. Elég egy félresikerült szájra puszi.
2022. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Vagy az oltástól!
2022. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen mindkettő felmerült. Szüleim negatívak elvileg. Viszont én poszt covidra gyanakszom, mert márciusban elkaptam utána 2x megjött egy hónapba és ez után kezdett el tünet jelentkezni. Úgyhogy én arra gondolok, hogy ezt hozta ki. Végülis a HPV oltással megkapjuk egy lebutított változatát a vírusnak. Ráadásul én ezekre a nemi fertőzésekre fogékony vagyok… :/
2022. júl. 8. 23:12
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Hát ez egy ocsortány nagy kamu :D Megint a nőgyógyászos sztorikra matyizó 50éves perverz irogat ki ilyeneket mert szüzek válaszát várja... Szánalmas.

Fogalmad sincs mi az a hpv szemölcs. 1 hónap után senki se fordul vele orvoshoz, főleg nem kezelik 1 hónapig, mert lefagyasztják 1 perc alatt. Legalább néznél utána a majomságaidnak. De holnap a lányok hogy kakilnak jön, aztán meg szüzen tolomfelatampont... ennyi vagy

2022. júl. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó erre nem tudok mit írni. Bár igazad lenne…
2022. júl. 9. 13:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Mária utcában nem is kezelik. Szerintem sima szemölcsöd van csak épp ott. Csajoknál van bárhol deréktájt is pl.
2022. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
5-ös vagyok. Húgom pontosan így járt. Német doki mondta neki, hogy vagy az oltás vagy mert elkapta a covidot.
2022. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!