Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok mennyire nézitek meg...

Lányok mennyire nézitek meg meztelen magatok fürdés után?

Figyelt kérdés
Szoktatok mell önvizsgálatot tartani vagy megtapogatni odalent nincs e vlmi rendellenes?
2022. júl. 9. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem szoktam

De szeretek tükör előtt masztizni

2022. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mivel a fürdőben van egy nagy tükör nyilván megnézem magam. Önvizsgálatot is szoktam csinálni, de nem napi szinten.
2022. júl. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Néha igen. De leginkább az alakomat nézem
2022. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki megnézi... a mell körbetapogtása hasznos, de nem kell minden fürdés után, elég 1-2 hetente.
2022. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
77%
En neha pucsitok es szet is teszem a labam a tukor elott, hogy lathassam hogy lat engem egy pasi
2022. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze normál esetben ezt mindenkinek csinálnia kellene, hiszen ekkor észrevehető a mellrák korai stádiuma is. De pl a nemiszervet is érdemes figyelni, nekem mondjuk pár éve tűnt fel egy tök eldugott helyen egy fekete anyajegy, amit egyből tudtam mondani az orvosomnak is, szerencsére semmi baj nincs vele, valóban csak egy anyajegy. De ha nem figyelek oda a testemre akkor ilyenek felett simán elsiklok akkor is ha igazából problémás.
2022. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
nem,a pasim szokta átnézni
2022. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!