Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az gáz, ha sima meztelen női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha sima meztelen női test látványára nem áll fel, még akkor is, ha szép az a test vagy ha a párom?

Figyelt kérdés

Jó, nem azt mondom, hogy nem hoz lázba, de csak ha nézem, attól nem jövök úgy izgalomba, hogy merevedésem legyen, csak akkor, ha már csók, simogatás, stb is előtérbe kerül.

Ami néha ciki, mert ilyenkor a párom, akivel mégcsak két hónapja vagyok együtt azt érezheti, hogy nem kívánatos. Nem néz ki jól.

Egyébként is azt vettem észre magamon, hogy csak akkor van hosszan tartó merevedésem, ha érzem az erőteljes kötődést, vonzalmat a párom felől is. Más meg egy meztelen női testől rögtön ágaskodik és akkor is képes akcióra, ha már lukat lát.

Velem lehet a baj?



#szex #meztelen #Ői test
2022. júl. 7. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyszerűen agyban így működsz.... nem vagy ezzel egyedül. 49/ f.
2022. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz. Majd feláll ha az a sima meztelen női testhez tartozó fej bekapja.
2022. júl. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs,de ha csókolózunk meztelenül,de gyakran van úgy ,hogy csak a keze segít.Attól egyből feláll. :-) Azt hiszem én nyugodtan mehetnék nudi strandra,nem lenne gond.
2022. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Öregszel.
2022. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy működöm, amióta eszemet tudom. Kell valami plusz impulzus, amitől föláll, csak azért mert ott áll előttem meztelenül, nekem sem történik semmi.
2022. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn is így vagyok.
2022. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Tudhatnád hogy ezt is csak a nőknek szabad.
2022. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok ezzel, az ölelkezés, csókok, simogatás indít be.
2022. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én meg már azt hittem az agyam szórakozik.
2022. júl. 7. 21:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7. Mégegy Incel hozzászólás :(


Kedves Kérdező. Nem baj, a színészek között is kettő fajta létezik. Az, aki gyakorol és úgy játszik és az aki zsigerből. Ez ugyanúgy nem szégyen.


Inkább a fizikai kontakt hoz lázba. Ez szerintem normális. :)

2022. júl. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!