Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kúp használata során mennyi...

Kúp használata során mennyi idő alatt múltak el a tünetek?

Figyelt kérdés
Bármely hüvely készítmény. Tehát hány használat után kezdtek enyhülni a tünetek és mikor múltak el?

2022. júl. 9. 14:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos csak a fluconazole szajon at szedheto gombaölő gyogyszer segitett, semmilyen egyeb kup..:(
2022. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Macmiror krémet írtak fel, tegnap használtam, de ma ugyannolyan folyásom volt és mellé társult egy viszketés is.

Mikor antibiotikumot szedtem (8többször is), akkor már az első használt és volt hogy végig se szedtem (mellékhatások miatt) és elmúlt a baj és nem tért vissza.

Gondolom ez is hasonló, ez az első hüvelygyulladásom, soha nem volt előtte, aszexuális vagyok. Van egy cisztám is már lassan egy éve

2022. júl. 9. 22:17
 3/28 A kérdező kommentje:
Eddig semmi javulás
2022. júl. 11. 07:25
 4/28 anonim ***** válasza:
Biztos candidád van? Csináltak huvely kenet tenyesztest ami kimutatta
2022. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A kerdojel lemaradt ^
2022. júl. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

vettek valami mintát de várni kell mire megjön. Nem élek szexuális életet és ezt közöltem és és soha nem is éltem mivel aszexuális vagyok. Ezt is közöltem, tehát tudnia kell hogy amik nemi úton terjednek azt ki is zárhatja (marad a többi).

Amíg várunk megpróbálta gondolom ezt felírni hátha bejön.

Ja és késik, ma van a 28-ik nap és még esze ágában sincs megjönni (máskor 26 napra jött meg), ciszta is van de már vagy egy éve és mindig időben jött meg.

2022. júl. 11. 12:45
 7/28 A kérdező kommentje:
egy kicsit rosszabb is lett azóta mert több lett a folyás, eddig volt hogy kimaradtak napok és időnként egyszer jött most meg folyamatosan és mindenem büdös tőle.
2022. júl. 11. 12:59
 8/28 anonim ***** válasza:

a candida gomba folyasa legtobbszor darabos, turos allagu es nem budos. +viszketes.

Lehet hogy valami bakterialis fertozesed van.

Szerintem jobb lenne megvarni az eredmenyt es az alapjan felirni kupot vagy gyogyszert.

Nekem is ez volt. Februar ota szenvedtem candida gombaval, a nogyogyasz nekem is macmirort irt ki mielott megjott volna a tenyesztes… aztan harom masik kupra sem mult el, elmentem magan nodokihoz, ott irt ki fluconazole gyogyszert amit bevettem ketszer es teljesen elmult a gombam hal isten… sajnos ha tenyleg gomba van, hogy csak a gyogyszer segit.

2022. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
magánrendelőben voltam, nagyon alapos volt a vizsgálat csak nincs azonnal eredmény, azért írta fel szerintem, mert hátha
2022. júl. 11. 20:27
 10/28 anonim ***** válasza:

Baciölő kenőcsöt nem kaptál? :(

Pedig az is alap lenne.


Szerintem sem candida, lehet saját bacjaid szaporodtak túl, plusz az is lehet kellemetlen :(

2022. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!