Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért változik meg a betét...

Miért változik meg a betét érzése használat során? Ti is tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Tehát amikor beteszitek, akkor még olyan merev, kemény, lehet érezni hogy egyenes, kb. félóra-óra múlva meg ha odateszem az ujjam sem érezni azt a feszsséget, hanem inkább ilyen kisebb csomókat érzek a betétnél. Ez normális? Miért van így? Ti tapasztaltok ilyet?

2021. aug. 17. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
A testmelegedtől, meg mert nedvszívó golyók vannak benne, azok szívják fel a vért.
2021. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az állaga is változik.
2021. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire gondolsz csomók alatt. Puhább, "löttyedtebb" lesz a vértől.
2021. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaja, felpuhul, elveszti a tartását, alakját stb. Na én általában ilyenkor szoktam kicserélni, mert mert ez a löttyedtebb állapotú betét már nem valami jó érzés. Viszont sajna nem csak a vértől lesz ilyen, akár attól is lehet, h szimplán csak beleizzad az ember lánya, vagy egyéb nedvességektől amikkel érintkezik
2021. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!