Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet érezni a hüvely gombás...

Lehet érezni a hüvely gombás folyás szagát?

Figyelt kérdés

Mióta hüvelygombám van azóta ezen parázok, hogy nehogy bárki érezze és emiatt szégyenkezzhetek, mert ez vált ki nálam elég sok szorongást is de próbálom kezelni orvosokhoz menni stb, de nem úgy néz ki hogy javulna, de nem ez a lényeg. Szóval, pl.ha egész napos kiránduláson vagyunk, és alig van lehetőség wc-re, de van hogy elmegyek oké cserélek tisztasági betétet kedvéért még ha nem is volt akkor folyás és egy darabig ez nyugodt érzetet ad, de utána néha talán 2-3 perccel érzem hogy befolyt egy adag (ami általában sárgás színű és krémes) és elég kellemelten érzés, ilyenkor pánikban vagyok mert ha bárki is érezné azt ilyen intenzív szégyenként élném meg...pl.felszállunk buszra és ott azon parázok nehogy a kiránduló buszban terjengjen a szag, folyamatosan próbálom szagolni nehogy érezzek büdöset de néha hiába mert buszról nem tudok leszállni csak úgy és ilyenkor kb levegőt se kapok néha, annyira pánikban vagyok. Ezért is kérdezném, hogy ha valakinek épp ilyen hüvelygombás folyása van azt ugye nem lehet érezni? Mert bárhogy próbálom szagolni nehogy büdös legyen, semmi büdöst nem érzek és ez se ad megnyugvást. Meg ha bármi büdöst érzek pl.szendvics szag melegben akkor arra is azt hiszem hogy a folyásom ilyen szagú? Persze tudom hogy nem de ezen kattogok...

-nincs partnerem, nem élek nemi életet mégis elkaptam valahogy és nem akar elmúlni, ha valaki megjegyezné- 24N vok. Ha lehet mellőzük a sértő válaszokat mint "de undi" és ilyenek, mert nincs szükségem rájuk tudom hogy az de ez van...



2022. júl. 10. 00:51
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

De ez nalad nincs kezelve vagy mi? Ha ennyire budos vagy, tessek orvoshoz menni.

Amugy meg nem erezni ennyire.

Gombat nagyon konnyen ossze lehet szedni, szex nem kell hozza; ebben semmi kinos nincs.

2022. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Írtam: de próbálom kezelni orvosokhoz menni stb, de nem úgy néz ki hogy javulna, de nem ez a lényeg..amúgy nem vagyok büdös csak azt hiszem ami azért más..környezetemben senki nem panaszkodott volna hogy büdös lennék és ezért akarom ezt itt kérdezni hogy lehet e érezni mert akkor talán máshogy viszonyulnék hozzá..


ebben semmi kinos nincs, lehet de az agyam valahogy kínosan éli ezt meg főleg a szag miatt.

2022. júl. 10. 01:25
 3/8 anonim ***** válasza:
sűrűbb tisztasági csere.
2022. júl. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3.Az nyilván meg van és nem oldja meg a gondot..:(
2022. júl. 10. 15:02
 5/8 A kérdező kommentje:
És szeretnék azért a kérdésre is még választ kapni hogy lehet e érezni..
2022. júl. 10. 15:06
 6/8 Fárasztó96 ***** válasza:
Ha nem élsz nemi életet, nem érezhetö
2022. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hgwell ***** válasza:
60%

Gomba szagtalan.a nedve enyhén keserű de majdnem eszrevehetetlen.

Kipattogott a szám széle mikor a csajommal voltam orális mikor kiderult ő is összeszedett valamit egyből vérvétel stb. egy méregtelenítéssel megúsztam. Meg szájkrémmel. Legközelebb szőlőrúzzsal kenem az ajkamat es nyelvemet hátha lepereg rólam.

Van egyébként a volt csajom szerint egy jó gyógyszer de háziorvos kell és 1 hétig nem mehetsz sehova ráadásul szellőzni kell hagyni tehát otthon meztelenkedj egy hétig és szedd a gyógyszert amit elvileg csak hetente 1x max 2x lehet mert erős és metax(drog) hatast valthat ki ami nem igazan kellemes de bódultság.

És vigyázz hogy ne használj semmilyen eszközt önkielégítésre. Bőröm sem tudja mit érzel de ne tedd oda a targyakat amig fel nem epulsz. 1hét szellősen 2szem gyogyszerrel.

2022. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hgwell ***** válasza:
Ja és fürödj 2x naponta szappannal valami alap dove vagy nivea vagy baba kemenyszappannal.
2022. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!