Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is szenved több órán...

Más is szenved több órán keresztül a menstruációs görcsök miatt?

Figyelt kérdés

Amióta vérzek, azóta nagyon durván görcsölök. Kb 3-4 órán keresztül szenvedek és semmit nem tudok csinálni. Csak vergődök és létezem. Munkahelyről és iskolából is el kellett/kell kérnem magam, annyira használhatatlan vagyok.

Régebben voltam nőgyógyásznál emiatt is, de csak Dianill fogamzásgátló tablettát írt fel. De mivel pánikrohamaim voltak tőle szerencsére csak másfél hónapig szedtem.



2022. júl. 10. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Èn is nagyon szenvedek, endometriózisom van. Donalgin, görcsoldó, melegítő pàrna. Ezek sokat segítenek
2022. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%

Nekem tinédszer koromban voltak kemény görcseim de aztán meg is szűntek.Lehet neked endometriózisod van mivel azoknak a nőknek fáj ennyire a menzesz sokszor.Van ilyen ismerősöm és dolgozni sem tud ilyenkor.

Menj el endokrinológus nőgyógyászhoz aki rendesen kikezel és nemcsak fog.gátlóval elfedi a tüneteket mert azzal nem vagy előlrébb.

2022. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!