Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az új fajta Metformin miatt...

Az új fajta Metformin miatt lehetek étvágytalan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeptember óta szedek Metformin hatóanyagú gyógyszert, (PCOS+IR) eddig Adimet 500 mg-t szedtem napi kétszer. Azonban most egy ideje Németországban élek, itt pedig nem tudtak felírni pont ilyet, csak egy másik típust amiben elvileg ugyan az van. (Metformin Linch 500 mg) Ezt hétfőn kezdtem el szedni, amikor elfogyott az Adimet, és 3-4 napja azt tapasztalom, hogy szinte semmi étvágyam nincs. Nagynehezen letuszkolok valami ételt dél körül, de után egyáltalán nem vagyok éhes késő estig. Mivel eleve 50 kg vagyok, ergo nem szeretnék fogyni így ez most eléggé aggaszt, fog szerintetek változni? Nem stresszesebb az életem mint korábban volt, egyedül a gyógyszerre tudok gondolni mint kiváltó ok.



2022. júl. 10. 17:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!