Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim bűz fogamzásgátlótól?...

Intim bűz fogamzásgátlótól? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja szedek fogamzásgátlót a progeszteron hiányomra. Az első doboz beszedése után valami orrfacsaró szagom lett ott lent. Ilyen rothadó szagra emlékeztet. Nem csíp, nem viszket, semmi más gondom sincs csakis a szag. Nem élek nemi életet vagy 4 éve, a tisztálkodásommal is mindig minden rendben volt soha nem volt ilyen gondom.

Lehetséges, hogy a fogamzásgátlótól lett valami baj?

Azért itt keresek választ most, mert másfél hónap múlva amúgy is megyek vissza a nőgyógyászhoz kontrollra és nem akkora baj, hogy előbb vissza kéne mennem miatta.

Volt esetleg valakinek ilyen problémája fogamzásgátlótól, vagy ez hülyeség lenne?



2022. júl. 12. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem minden lehetséges fogamzàsgàtlótól de ez nem annyira tipikus… én mindenképpen mihamarabb elmennék nőgyógyászhoz nehogy valami komoly ferzőzés legyen mint pl bakteriális vaginózis, stb.
2022. júl. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Menj el nőgyógyászhoz. Valószínűtlen, hogy a gyógyszer miatt lett ez, inkább valami fertőzést szedhettél össze.
2022. júl. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem én nagyon sokfélét szedtem és sosem tapasztaltam ilyesmit. Viszont pár étel okozott már hasonló panaszokat. Pl szardínia vagy zacskós teszta esetleg leves. Gondold át nincs e valami amit nem ettél eddig és most igen.

Hüvelyregenerálótól is olyan szagom volt mintha feldugtak volna egy döglött halat. Szerencsére pár nap után megszűnt.

2022. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!