Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős, hosszú PMS-el mit lehet...

Erős, hosszú PMS-el mit lehet kezdeni, mikor érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

2 hét legalább a pms, fizikálisan és mentálisan is kikészít: Álmatlanság, elalvási nehézség, 1-2 óránként ébredés, fizikailag wgy boltba menés (autóval) kimerítő, a háztartásról nem beszélve. Ha valaki már kicsit úgy szól hozzám, már magam alatt vagyok, állni alig bírok, fejfájások, rossz közérzet, egy egyszerű dolgot is addig tolok magam előtt míg lehet, nagy fokú lehangoltság.

És mindeezt fogamzásgátló mellett, pedig a nőgyógyászat erre is felírta (a fő ok a 7-9napos vérzéseim voltak), de inkább csak ront a helyzeten úgy tűnik eddig (fel éve szedem, Reezia).


2022. júl. 13. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Reziat szedtem en is 1 evig, nekem csak rossz tapasztalatom van vele, abba is hagytam inkabb ezt az egesz foggatlos dolgot. Iszonyat migrent, hangulatingadozast okozott, nem beszelve arrol, hogy 2 havonta volt gombas fertozesem,pedig elotte meg soha nem volt gombam. Es amiota abbahagytam, azota sincs.
2022. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!