Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet gáz kérdés, de a menstru...

Lehet gáz kérdés, de a menstruáció szagát tényleg lehet érezni ha valaki mellettem ül?

Figyelt kérdés
Vicceket tegyétek felre légyszi

2022. júl. 15. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én senkiét sem éreztem sosem.
2022. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Van akinel ja
2022. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Van akinel igen, de ez megfelelo higieniaval es suru betet/tampon egyeb cserevel orvosolhato.
2022. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem éreztem még
2022. júl. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Inkább talán személyes higiéné kérdése, jól ápoltság, stb.


Én a sajátomét régebben szoktam érezni.


De amióta csökkent jelentősen a mennyisége (lassan változókorba érek,) már inkább csak akkor, ha cserélem az egészségügyi kelléktáramat.

2022. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Én tini korban akármilyen sűrűn cseréltem, volt, hogy mintha éreztem volna, de bárkit kérdeztem, ők nem.
2022. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Anno, közel 50 éve egyszer (még a vattás időszakban), tini koromban nem volt lehetőségem majdnem egy napig cserélni a vattát. Mikor végre haza értem, és fürdés előtt vetkőztem, én bizony éreztem a szagát rendesen. Szerencsére, nem voltam ekkor senki közelében, de szerintem ezt már más is érezte volna. Életem egyik legkellemesebb élménye volt, mikor megfürödve, tiszta ruhában kijöttem a fürdőszobából. Sem előtte, sem utána nem éreztem soha azt a szagot. Iszonyú rossz emlék a mai napig, annyira ápolatlannak, büdösnek, tisztátalannak éreztem akkor magam.
2022. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!