Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Always Organic és Naturella...

Always Organic és Naturella Cotton betéteket próbálta már walaki? Miben másabbak a többitől?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ezekre a fehér csomagolásúakra gondolok. Nem olyan rég láttam csak a dm-ben őket.

Azt látom még, hogy az áruk magasabb mint a többi Always vagy Naturella betét.

Kérdem én, mennyiben másabbak, vagy miben térnek el a többi Always/Naturella terméktől? Többet bírnak? Kényelmesebbek? Valaki próbálta már őket? Milyenek?



2022. júl. 16. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
25%

Abban, hogy nem műanyagból van a belső borítás, hanem pamutból, ami egy természetes anyag.

Én például a pamut anyagútól nem viszketek, a műanyagtól viszont igen, nem is büdösödik annyira nyáron, jobban szellőzik.

2022. júl. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint a különbség az kb csak a neve és a csomagolás külseje. Nekem mindkettőnél volt az a bizonyos pelenka érzet, és nagyon büdösnek éreztem magam, pedig oda figyeltem a higiéniára, és nagyon gyakran cseréltem. Szerencsére azóta már jobb a helyzet, mert ekhagytam ezeket a kemikáliával teli nyomott műanyagokat.
2022. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Ugyanaz mind a kettő, csak más a csomagolásuk. A betét borítása gyorsan szétesik. Nekem nem volt kényelmes és sajnos a szagokat sem tartja bent.
2022. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!