Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 napja késő menstruáció?

8 napja késő menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8. napja hogy nem jött meg a mensim, és érzek valamiféle szúró fájdalmat a jobb oldali petefészek környékén. De semmilyen görcsöm nincs. Eddig max 1-2 nap késéssel de mindig megjött.

Ha elmegyek nődokihoz, elég egy sima szakorvosi vizsgálat-rákszűrés-uh? Ott kiderül és elmondhatom a panaszokat? Vagy inkább vérzészavar vizsgálat lenne szükséges?

Bocsi a tudatlan kérdésért de nem voltam még nőgyógyászaton.

19L


máj. 15. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Terhesség gyanúja fennáll? Ez lesz a legelső kérdése. Az orvos csak akkor vizsgál meg, ha már volt nemi életed.

Van olyan, hogy kimarad 1-1 hónap ok nélkül, tüneteid sincsenek. Ha ez megnyugtat menj el orvoshoz, de szerintem semmi bajod nincs, ez egy ilyen hónap.

máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

3 negatív terhességi tesztem volt. Emellett védekezünk óvszerrel, úgyhogy nem hiszem hogy ez a baj.

Szerintem nem egészséges hogy kimarad, pláne hogy szúró fájdalommal jár. Nekem a 10 év alatt mindig pontosan jött meg (kivéve az utóbbi fél év), úgyhogy nem hiszem hogy ez így rendben van.

A kérdésemre is szeretnék választ kapni, mivel nem tudom hogy melyik vizsgálatot lenne célszerű választani.

máj. 15. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Kérj nőgyógyászatra időpontot, rákszűrés+uh a minimum. Ott azt beszéled meg az orvosoddal meg annyit, amennyit akarsz.

Mint írtad eddig pontosan jött meg, kivéve a fél évet. Akkor meg mit csodálkozol?

máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az hogy mit csodálkozok? Eddig 1-2 napot késett, szerintem az rendben van. azelőtt volt napra pontos. Nekem senki ne mondja, hogy a 8 nap csúszás rendben van.
máj. 15. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Elég szomorú, hogy nem vagy tisztában a normális ciklussal és annak hosszával, helyette kioktatsz másokat.


8 nap késés az simán benne van bármikor, sőt, ki is maradhat néha-néha.

máj. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen kioktatok másokat, akiknek nincsen igaza. Tegnap voltam a dokinál, és azt mondta jó hogy jöttem, mert nem normális, kaptam rá gyógyszert és cisztám is van. De persze, tök jó hogy nem is a kérdésemre válaszolva akarják megmondani egy dologról, hogy az normális, miközben nem az.
máj. 16. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom milyen rossz ez, nekem is volt cisztám, de így biztosan jobban leszel! Minden furcsaságnál érdemes dokihoz menni, tartsd meg ezt a jo szokasod, mert Magyarországon kritikán aluli a hozzáállás a szűrésekhez sajnos.
máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!