Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pisilés után újra jön egy...

Pisilés után újra jön egy kevés. Mennyire baj, ha a következőt csinálom, amíg nem jön helyre?

Figyelt kérdés

kb. 1 hete mindig pisilés után, kb. 5-10 perc múlva ismét pisilni kell, de mindig csak 2-3 csepp jön ilyenkor.

Egyébként is sokat pisilek egy nap, de ez már nem tartható.

Kérdezem csinálhatom-e azt, hogy tisztasági betétet vagy a mensikor használatos szárnyasbetétet használok, és abba csorgatom azt a pár cseppet, hogy ne kelljen annyiszor kimenni mosdóba? Főleg munka közben.

Lehet belőle gond, ha így csinálom? Tényleg csak 3-4 cseppről van szó, de mindig úgy érzem, mintha rendesen kellene, ezért nem akarom újabb 2-3 óráig tartani.

Illetve valakinek esetleg volt már hasonló? Egyáltalán mi lehet ez a probléma? Természetesen megyek majd orvoshoz.



2022. júl. 18. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fennáll ez, már hosszú évek óta. Barátnőm cikizett anno, hogy miattam pusztulnak ki az esőerdők,annyit rohangálok el pisilni a tekercs papírral satrazasnal:P Nekem nem találtak semmi okot, vizelet negatív mindig, nincs semmilyen fertőzésem, tesztelve, negatív, vesém okés, csak kicsi a húgyhólyagom.Okozhatja stressz is ezt az ingert, éljek vele. Lehet valamire nem vizsgáltak, de nem vagyok orvos... Este már elég idegtépő lefekvés előtt 10x pisilni járni. Kipróbáltam ezt a betétes megoldást, de nem tudtam "elengedni" magam, pár csepp erejéig sem, csak ki kellett mennem újra. Szóval aterzem a helyzeted. Szerintem hamar pisiszaga is lenne, inkontinens néninél is érzem ha beszélgetünk a bolt előtt, pedig ő erre való betétet használ.

Én is kíváncsi vagyok a többi válaszra, hátha ír valaki valami hasznosat.

2022. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi idős vagy és milyen gyakran áll fenn a gond?

Van valami ismert betegséged?


Nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb megoldás, de talán jobb, mint a semmi.

2022. júl. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
77%
A vércukor behintázása okozhatja a panaszodat. Törölj az étrendedből minden cukrot, meg a "gyors szénhidrátokat".
2022. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!