Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek jól csinálom azt...

Szerintetek jól csinálom azt hogy nem érdekel hogy másodjára meghúztak vezetésből? Vagyis úgy nem érdekel hogy nem foglalkozom vele. Hanem készülök a következő vizsgámra.

Figyelt kérdés

#vezetés #forgalom #közlekedés. Vizsga
2019. szept. 14. 13:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Indeges vagyok és nagyon izgulók vezetés közben azért hibáztam másodjára. Amúgy nullA hiba pontom lett volna. Denagyon rástresszeltem. Nekem azt mondták hogy ha valaki nagyon parázik akkor az hibára készteti.
2019. szept. 14. 13:34
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Jól. Engem sem érdekel, hogy másodjára is megbuktál.
2019. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi rendes vagy. Azt hittem valami értelmes válszt irsz.
2019. szept. 14. 17:52
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésed, és a történet leírás ellent mond egymásnak.

Az meg külön vicces, hogy nulla hibapontod lett volna, ha nem buksz meg... forgalmi vizsgán egy hiba miatt meg lehet bukni, sok vizsgabiztos nem is foglalkozik az apró hibák strigulázásával.

Amúgy igen, ne figlakozz a bukással, másokkal is negtörtént már, és meg fog történni... de inkább a vizsgán próbálj meg nem izgulni fölöslegesen, bár izguláért nem buktatnak meg, hülyeséget meg nyugodtan is lehet csinálni

2019. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Most mit vársz tapsoljunk körbe, mert nem nyafogos és fölösleges kérdést írtá ki helyette egy másik totál fölöslegest? Csináld a jogsit ha akarod, de elhiheted hogy ez kb senkit sem érdekel és senki sem fog érte szobrot emelni, mert harmadszor is nekimész.
2019. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt hittem, hogy ma nem fogok durcás kisgyerekektől olvasni kérdést. Tévedtem :D
2019. szept. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Jó neked hogy ezt meg tudod csinálni hogy nem érdekel. Engem még most is zavar az első vizsgám, pedig október 10-én lesz egy éve. Persze nem úgy mint akkor, de sokszor eszembejut. Azóta megvan a jogsim, másodszorra átmentem.
2019. szept. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2 embert aki nem rosszat irt annak köszönöm. A többiek meg szóra sem érdemes. Ezért tart itt a világ ahol tart.
2019. szept. 15. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezért tart itt a világ ahol tart.

A nap vicce díjat is elnyerted :D

2019. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!