Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha bepisiltem este?

Mit csináljak ha bepisiltem este?

Figyelt kérdés

Bepisiltem este, de nem akarom hogy megtudja valaki, de nem tudom hogy mit csinálnjak.

Az évben negyedére fordult elő ilyen, mert túl mélyen aludtam.

Help


18/l



2022. júl. 18. 10:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Éjszakai
2022. júl. 18. 11:36
 12/25 A kérdező kommentje:
De félek hogy este a barátnál is ilyen lesz
2022. júl. 18. 11:37
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Vegyél Tena Lady-t Dm-ben, Rossmann-ban lehet kapni. Most


Mensid nincs meg amúgy? Mert vannak akiknek akkor jobban kell pisilniük, vagy többet, a szervezet vízvisszatartása miatt

2022. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%

Orvoshoz miért nem akarsz menni? Ha nem tudja meg senki, akkor oké, és nem baj, legfeljebb teszel be Tenát/hordasz pelenkát 18 évesen? Egy eset bárkivel előfordulhat szervi vagy lelki ok nélkül is, de többnél nem kérdés, hogy valami nincs rendben, ki kell vizsgáltatni, gyógymódot keresni.

Amúgy én így nem aludnék másnál.

2022. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Mert nekem ciki, mert tudom hogy elmondja a szüleimnek, mivel az orvosin apám egyik ismerőse

Egyébként nem hordok pelenkát, de nem is akarok

2022. júl. 18. 13:56
 16/25 anonim ***** válasza:
94%
A bepisilés nem ciki, nem tehetsz róla, de az ilyen homokba dugom a fejem viselkedés annál inkább. A te életed, te tudod, de jó eséllyel kezelhető lenne a dolog, helyette viszont görcsölsz majd minden elalvás előtt…
2022. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
De félek, és nem akarom hogy nevessenek rajtam, de nem akarok pelenkát hordani
2022. júl. 18. 14:21
 18/25 anonim ***** válasza:
93%
A dokikat köti az orvosi titoktartás, sajnálatos, ha úgy gondolod, nem tartaná be. De nem jó a kapcsolatod a szüleiddel? Mert egy normális szülő ezen nem nevetne, és szeretne tudni róla, hogy segíthessen. 18 éves vagy, alig nagykorú, gondolom, otthon laksz még.
2022. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Igen, de az apám azt mondja hogy akkor "hordják pelust mint a kicsik, de minden dolgod végezd abba" de nem akarok pelenkát hordani
2022. júl. 18. 15:46
 20/25 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak álmodban van ilyen, akkor vannak vízálló matracvédők, lepedők. Azon csodálkozom, hogy nem ébredtél fel rá. Minden esetre szerintem érdemes lenne háziorvost, nőgyógyászt felkeresni, STD szűrést végezni.
2022. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!