Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha bepisiltem este?

Mit csináljak ha bepisiltem este?

Figyelt kérdés

Bepisiltem este, de nem akarom hogy megtudja valaki, de nem tudom hogy mit csinálnjak.

Az évben negyedére fordult elő ilyen, mert túl mélyen aludtam.

Help


18/l



2022. júl. 18. 10:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%
Troll, ti meg etetitek...
2022. júl. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt vágod hogy


1. a libresse nem szívja fel a pisit, mert azt a vérzésre találták ki és


- a hólyagod egy pisilésnél tripla annyit tárol mint amit összesen kivérzel egy menstruáció alatt (és azt se két perc alatt vérzed ki, hanem 5 nap alatt, amialatt kb 15 betétet elhasználsz)

- a vér sűrűbb mint a vizelet


2. a vizelettartási gondokra kitalált betét nem egyenl a pelenkával.

Az például arra jó hogy ha tüsszentesz, akkor ne legyen egy kis folt gatyódon vagy amikor beérsz a wcre, amíg levetkőzöl, abba kezdjen befolyni a pisi azalatt az 5 másodperc alattt amíg letéped magadról a bugyit és leülsz a wcre.


Van felnőtteknek való pelenka, attól nem ázik el semmi és az alkalmas 2 dl folyadék felszívására.

2022. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Tusolj le :)
2022. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 kismerci ***** válasza:
81%
Szia fogadj meg egy jó tanácsot én is jártam már igy mint te este lefekvés előtt már ne igyál folyadékot vagy ha iszol is nagyon keveset és tegyél be ezt a fajtát nekem nagyon bejött Tena Lady Maxi Night kicsit vastag de jó
2022. júl. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Én a helyedben elmondanám a barátomnak, hisz, mint arról szó volt, ő vele alszol együtt és, ha komolyabb a dolog, később vele is fogsz együtt élni, ha másnak nem is mered, ő neki mindenképp el kell, hogy mondjad! Kizártnak tartom, hogy kicikizne vagy világgá kürtölné. Ha az én barátnőmnek lenne ilyen gondja, biztos, hogy megoldást próbálnék keresni erre és emiatt nem mondanám azt neki, hogy ne aludjon velem. Amúgy történt azóta valami fejlemény ezügyben?
2022. nov. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!