Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesbalance hüvelyi folyásra...

Canesbalance hüvelyi folyásra és gombás fertőzésre jó?

Figyelt kérdés
Nem normális hüvelyi folyásom van ,illetve szerintem gombás fertőzésem is(ég és viszket nagyon plusz fáj is odalennt). Aki használta esetleg neki bevállt? Sürgős lenne légyszíves írjatok válaszokat.17 éves vagyok.
2022. júl. 18. 20:20
 1/6 A kérdező kommentje:
És még azt szeretném tudni,hogy vény nélkül kapható?
2022. júl. 18. 20:21
 2/6 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg tudtok ajánlani más vény nélkül kapható kenőcsöt vagy hüvely tablettát?
2022. júl. 18. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, főleg probiotikummal kombinálva. Van párod? Kérd meg, hogy jól nyomja be és kenje el, úgy ér valamit. Legalább egy ujjnyi mélységbe. DM-ben kapható, szerintem probiotikum is.
2022. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint szétkenni a tubusos kinyomósat lehet csak (a kúposat nyilván nem), azt nagyon óvatosan szabad csak benyomni, mert eléggé szúrós a vége.
2022. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, vény nélkül kapható, akár drogériában is, de nem ér semmit, csak megelőzésre jó.

Vegyél gyógyszertárban Betadine hüvelykúpot, és valamilyen hüvelyflóra helyreállítót utána kell még használni.

2022. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ér az önmagában is, ha jól használod, nem csak a hüvely külső felületére nyomkodod ki.
2022. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!