Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért az Always a legnépszerűb...

Miért az Always a legnépszerűbb betét márka, tekintve hogy a legdrágább?

Figyelt kérdés

Tényleg a legjobb betét? Vagy csak a márkát fizettetik meg?

Ahogy olvasom itt is meg barátnői körben szóba kerül a legtöbben a magas ár ellenére mégis ezt használják.


Ti is ezz használjátok? Tényleg ez a legjobb is? Mi az oka hogy ez vált be / ezt veszitek?



2022. júl. 19. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Ki mondta, hogy a legnépszerűbb? A reklám? Vagy a főnökeid, akik megkérnek, hogy dobd fel itt ugyanezt a kérdést 2 hetente?
2022. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Egyrészt reklám, másrészt tényleg nem rossz. Az más kérdés, hogy alacsonyabb áron találunk jót, viszont sokszor keresgélés helyett inkább a biztos, ismert dologhoz nyúlunk
2022. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
Nem ezt veszem, szinte az összes többi jobb ennél a márkánál.
2022. júl. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Évek óta éjszakai Always-t használtam, teljesen meg voltam vele elégedve. Pár hete kaptam egy Libresse termékmintát, szintén éjszakait, meggyőzött úgyhogy pont most fogok váltani. Ugyanannyit tud mint az Always, csak sokkal kényelmesebb, mert inkább pamutos érzés. Az Always olyan műanyagos érzés volt.
2022. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!