Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár hete hagytam abba a...

Pár hete hagytam abba a medinac szedését viszont késik a menstruációm pedig mindig napra pontosan meg szokott jönni. Normális, ha a gyógyszer után késik?

Figyelt kérdés
Párommal úgyszint pár hete voltunk együtt, védekeztünk de kissé félek, hogy esetleg terhes lettem. Bár erre kis esélyt látok. Szerintetek mit kéne csinálnom? Kb mennyit fog késni? Keressek fel egy orvost?

2022. júl. 19. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta szedése előtt milyen volt a menstruációd? Ha rendszertelen volt előtte, akkor nagy esély vanrá, hogy most utána is olyan lesz. Eleve egy nagy trauma a testednek, hogy abba hagytad a tablettát és most újra magának kell előidéznie az egész folyamatot. Szokott még a stressz, mozgás hiánya, d vitamin hiánya is bele szólni mennyit késik a menstruáció. Eddig jártál nőgyógyászhoz? Valaki csak fel írta neked a tabit. Közöld vele, hogy abba hagytad a tabit és van e tanácsa számodra. Remélem a teljes levéllel bevetted és nem a közben hagytad félbe. Az tényleg megkavarhatja a szervezetedet.
2022. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szedtem fogamzásgátlót, és ezt a gyógyszert a bőrgyógyászom írta fel :/

Illetve az is közrejátszhat abban hogy késik, hogy felfáztam és nemrég gyógyultam meg?

2022. júl. 19. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat! Azt hittem ez is fogamzásgátló. Jó durva gyógyszert írt fel a bőrgyógyászod. Ettől volt a felfázásod is. Sok mellekhatsa van. Szerintem jobban járunk ha utána olvasol. Olyanokat olvastam, hogy előtte és utána is terhességi tesztet kell csináltatni mert nagyon hatással van a magzatra ha veletlen megfogan stb.. Különböző gyulladasokat okozhat mindenhol igazából. Depresszió, öngyilkossági gondolatok. 😐


[link]

2022. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Közel fél éve szedem, szerencsére semmi konolyabb mellékhatást nem észleltem, csak most mióta abbahagytam.

Köszönöm a linket, a bőrgyógyászom csak az alapokat mondta el.

2022. júl. 19. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!