Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan számoljam ki, hogy...

Hogyan számoljam ki, hogy mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kicsit rendszertelen volt, inkább korábban jött meg. A legutóbbi 2 alkalom van felírva, nagyjából 3 hét telt el a kettő között. Viszont mivel azok most valamiért nem a szokott időben jöttek, nem tudom hogy kalkuláljak, hogy mikor jön majd meg. A nyaralás miatt lenne érdekes. Van valami módszer rá? Nem tudom mitől függ, hogy mikor jön meg, és nem nagyon tudok senkit megkérdezni erről.

2022. júl. 20. 13:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha ez segít, akkor május 20 vagy 27 (nem emlékszem sajnos, de azt hiszem 20), június 20 és július 10.
2022. júl. 20. 13:03
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Ha rendszertelenül jön eleve, akkor kb. sehogy nem tudsz kalkulálni... Mert kiszámíthatatlan, hogy pont mikor / hány napra jön meg...

Főleg így, hogy még nem is emlékszel rá.

Miért nem írod be a naptárba?

2022. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Számolgatás helyett inkább tanulj meg tampont, vagy kehelyt használni, és akkor tudsz rendesen nyaralni a menszesz alatt is.
2022. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Eleve nem rendszertelen, csak az utóbbi pár alkalomnál. Éppen ezért nem szoktam általában felírni, mert kiszámolom, hogy nagyjából mikor lesz meg legközelebb és azt tartom észben.

És nem szeretnék egyelőre tampont és társait használni. Szóval van valami módszer erre, vagy nem igazán?

2022. júl. 21. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!