Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most fog megjönni a 2. menstru...

Most fog megjönni a 2. menstruációm 2hetes késéssel kb. Akkor most a ciklusomat, hogyan számoljam?

Figyelt kérdés
Vagy ez ,hogy van?Komolyan már belezavarodok..Azt hittem ,hogyha megjön 15.én akkor kövi hónapba is 15.én fog.De felvilágosítottak ,hogy valami ciklust kell számolgatni.Valaki világosítson fel mert hülyét kapok..:S

2013. febr. 24. 19:25
 1/9 anonim ***** válasza:
hát még most fog megjönni másodjára szóval ne várd, hogy rendszeresen jöjjön meg.. ki is maradhat akár több hónapig is, és majd ha már kb. 1-2 év múlva beáll a ciklusod akkor tudod majd, hogy hány nap telik el a két menstruáció közt és ki tudod majd számolni, hogy mikor jön a következő.
2013. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó de azért azt csak ki kell számolnom,hogy kb mikorra várhatom...de hogyan?:S
2013. febr. 24. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
még nem tudod ... : D
2013. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
átlagosan 28-30 nap
2013. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a menstruáció első napja az új ciklus első napja. Vannak a neten/telefonon menstruciós naptráok amik autómatikusan kiszámolják ha beirod amikor megjön.
2013. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez még csak a 2. menstruációd lesz, az is előfordulhat, hogy akár 2-3 hónap kimarad. Egyébként az előző menstruáció első napjától a következő menstruáció első napjáig tart a ciklus. A normális ciklus 21 és 35 nap között van, de ez csak azokra vonatkozik, akik rendszeresen menstruálnak. Rólad viszont ez nem mondható el!
2013. febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nagyon kb lehet csak "megsaccolni" a következőt. úgy 28 nap körül.

De 16 éves korodig akármi is előfordulhat, az i normális, ha hónapokra kimarad.

2013. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt valóban csak nagyon körülbelül lehet megtippelni...
2013. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.Most januárban jött a legelső.Kérdéseim: Always betétet használok de nem a super plust hanem asszem a sima plust de nem szívja be...ott marad a barna folyadék a tetején..ez azért van meg túl sűrű vagy mert a betét szar?:S
2013. febr. 25. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!