Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tennétek az esetemben,...

Mit tennétek az esetemben, véres vizelettel, fájdalommal?

Figyelt kérdés

Egy hete hirtelen vörös lett a vizeletem. Szemmel láthatóan 3 napig volt véres, azután nem tudom. Az urológus szerint hólyaggyulladás, 5 nap antibiotikum. Aztán kontroll. Ott meg azt mondták, hogy ez nem gyulladás, hanem vesekő, bár nem látják a követ, szedjek no-spát. Megjegyzem 20 éve vannak veseköveim, de az teljesen más fájdalom. A panaszaim sajnos nem múltak el, a hugycső/hüvely környéke folyamatosan fáj, görcsöl, pisilnem kell, de kevés megy.

Menjek nőgyógyászhoz? Ilyen egy felfázás? Olyanom sem volt soha. Meddig fog tartani? Mi a francot csináljak?

Az orvosnak hiába mondtam. Pillanatnyilag nincs pénzem magánra.



2022. júl. 20. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
háziorvos, nőgyógyász. tőzegáfonya is segít ha felfázás
2022. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Elmennék a háziorvoshoz és megkérdezném, hogy mi legyen. Lehet csinálni vérképet, vizeletvizsgálatot, ultrahangot, írhat fel antibiotikumot vagy helyi készítményeket, stb.
2022. júl. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem normális az biztos, de okozhatja a vesekő is. Bár nem értem, hogy 20 éve vannak veseköveid, de nem látják, el kell menni normális hasi ultrahangra, amit nem a nőgyógyász csinál.
2022. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon kéne egy vizelet tenyésztés. Az antibiotikum csak bacikra van, a hólyagban pedig más is megtelepedhet, pl. gomba.

Ha ma kéresz beutalót, ma vagy holnap beviszed a vizeletet, meg lesz az eredmény és nem kell bizonytalanul a hétvégébe belemenni.

2022. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a háziorvos természetesen ad beutalót rá!
2022. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon elegem van az egészségügyből. Azzal nincs problémám, hogy órákat kell varni, már megszoktam. De a lekezelő, gúnyos hangnem, hogy csak beképzelem magamnak az egészet, azt nem bírom.

A héten nem tudtam elérni a háziorvost remélem a hétvégét kibírom, majd hétfőn kezdem. Bakt.tenyésztés negatív, 5+vér van és fvs meg fehérje.

Amúgy mindenkinek ment a 100%, most látom hogy mennyi undorító pontozó s€ggfej van a gyakorin.

2022. júl. 22. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!