Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladásom van a labor...

Hüvelygyulladásom van a labor semmi baktériumot gombát stb nem mutatott ki. Várom az STD szűrés eredményét lehet nemibetegség jele ?

Figyelt kérdés
Semmi más tünetem nincs a gyógyszeres és kúpos kezelés el is nulasztotta a fájdalmam. Az érdekelne valakinek volt hasonló ami után kiderült bármi betegség? Nagyon aggódom mert nem volt ilyen STD szűrésem soha ezért végezte el a doki nincs tünetem csak már volt pár kapcsolatom ezért indokolt a teszt is. Köszönöm a rendes válaszokat. 26/L

2022. júl. 22. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, nekem Micoplazmam volt, mellette minden negatív, két antibiotikum kúrával sikerült kikezelni.

Évekig tünetmentes lehetett, nekem derék és alhasi gorcseim is voltak mondjuk, de a mehgyulladas miatt csináltak végül STD-t szerencsére, végre kiderült. Előtte többször rákérdeztem, de lerázott a doki és bunkó volt:/ (ha a te nődokid kedves, alapos, megirnad priviben a nevét?)

Lényeg a lényeg, ne aggódj! Az nagyon jó, hogy már panaszmentes vagy, lehet csak valami bagatell oka van. Ha pozitív is lesz valamelyik, antibiotikum kúrával helyrehozható. Amúgy HPV szűrést csinált a dokid?

2022. júl. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló ahogy nézem simán lehet nekem is ... régen jártam urológian is nem találtak semmit mostmar elég gyanusnak tartom ez lehet a gond. Nekem is volt alhasi panasz fura nehéz görcsös érzés. Budapesten az irgalmas rendi kórházban Tolnay Lajos doktor vizsgált. Soha nem jártam ilyen rendes orvosnál tiszta ideg voltam mikor be mentem szinte sírtam. Viszont egy nagyon barátságos környezetben találtam magam . Igen le vette a hpvt is és nem fizetésének. Csak ajánlani tudom többet nem megyek máshoz. Ha Pesten élsz vagy van lehetőséged magán rendelésére menni (nem tudom van e ) egy próbát megér. Amúgy STD fogja ezt kimutatatni? Ha igen mit kell nézni? Ugye ahogy írtam a baktérium gomba egyebek sima kenet semmit nem mutat már csak az STD eredmény jön.
2022. júl. 22. 18:27
 3/6 A kérdező kommentje:
*nem fizetősen (kijavitotta bocsi)
2022. júl. 22. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen az elérhetőséget! Évek óta nem találok jó nőgyógyászt, hála az égnek Bp közeli településen lakom, ami az Irgalmasrendihez tartozik, megpróbálom így tb alapon, nem kínlódom az sztk ban:)

STD ki fogja mutatni, ha valami pozitív lesz. Ureaplazma, Chlamydia, Micoplazma, társai bármelyik okozhatja.☹️ Nekem Doxycyclin antibiotikumot írtak rá, egy adag nem volt elég, kontroll újra pozitív lett, újabb kúra és utána végre negatív leletem lett, a gyulladás is elmúlt. Ha ilyen rendes az orvosod, kérdezd bátran, ő biztos jobban ért hozzá nálam, nem akarok butaságot írni.😅 A fehérneműket lecseréltem, de min 60 fokon kell mosni.

Mindenesetre kitartás, jó kezekben vagy és ha pozitív is valamelyik, van rá megoldás! Jobbulást kívánok!

2022. júl. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Próbáld meg sokat nem veszitesz. Hozzáértését nem ismerem a dokinak de engem teljesen meggyőzött és fogok érdeklődni is mivel végre megértő orvost találtam fog segíteni. Én amúgy tök más megyéhez tartozom nincs ide bejelentésem a várakozással még a rendelési időből is kicsusztam es mégis így fogadtak le a kalappal :) szívesen meghallgatom majd esetleg tapasztalatod ha voltál szép estét
2022. júl. 23. 02:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött az eredmény és amitől féltem beigazolódott sajnos HPV pozitív ... nagyon mérges vagyok . De remélem minden rendben lesz. :(
2022. júl. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!