Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion tablettát bemerjem szedni?

Klion tablettát bemerjem szedni?

Figyelt kérdés
Klion tablettát írta fel az orvos nekem és páromnak 2x2 naponta. A kenet vétel semmit nem mutatott ki,de folyamatosan előjön az égő,viszkető hüvelyi érzés. Ami hol elmúlík teljesen ,majd pár nap múlva vissza tér. Folyásom nincs. Azért nem merem beszedni nehogy ártsak vele mert a betegtájékoztató azt írja, hogy candidát okozhat és ez nagyon nem hiányozna.

2022. júl. 22. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem véletlenül írta fel a doki. Én is úgy jártam mint te, hogy visszatérő gyulladásom volt, én is szedtem kliont. Te most azt kaptad ami szájon át kell bevenni, vagy a hüvelyit? Ha az utobbit, akkor készülj fel hogy amúgy rohadtul tud csípni, de pár napon belül elmulasztja a problémát.
2022. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szájon át szedhetőt kaptam.
2022. júl. 22. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát most oké nem vagyok doki, de azért ha a hüvellyel van probléma akkor azt a részt is kezelni kéne valahogy szerintem. Ha ez után is visszatérne a gyulladás, akkor beszéld meg a dokival hogy írjon már fel valami hüvely kúpot.
2022. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
beszedheted, de szart sem ér. 2,5 éve kínlódok, mindent próbáltam már, semmi sem segít
2022. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kúpot is kaptam. Gyno pevaryl-t. Most tartok a második kúpnál. A belső égés teljesen megszűnt de a szemérem ajkam még mindig duzzadt és viszket.
2022. júl. 22. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!