Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elővigyázatosságból betette...

Ha elővigyázatosságból betettem egy szárnyasbetétet, azt meddig lehet használni, ha mégse jönne meg a vérzés?

Figyelt kérdés

Amikor nem menstruáltok, de már várjátok, és elővigyázatosságból - még vérzés nélkül - tesztek be betétet (rendes eü.-it), akkor azt meddig használjátok abban az esetben ha mégse jönne meg a vérzés?

Vérzés nélkül mikor kell cserélni? És mennyit lehet így használni?



2022. júl. 26. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Elővigyázatossági okokból csak tisztaságit használok.
2022. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Én 8 óránál tovább „tisztán” se hagyom bent. Nem szellőzik jól, de folyás, izzadság kerülhet bele. Elővigyázatosságból tisztaságit szoktam, de volt már tamponra is példa, ha mondjuk olyan helyre mentem, ahol tudtam, hogy nem lehet pikk-pakk kiszaladni a vécére, és tönkre is tette volna az alkalmat egy esetleges „baleset”.
2022. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Én 4 óránál tovább tiszán sem tartanám meg.
2022. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor általában tisztaságit érdemes betenni.
2022. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán egy napot lenyomok vele. Reggel beteszem és este fürdés előtt kiveszem. Nem akarom ennél jobban szennyezni a környezetet...
2022. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, használj mosható betétet
2022. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!