Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endometriózisa akinek van...

Endometriózisa akinek van érezte már az elviselhetetlen derékfájdalmat?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Igen!

És pont emiatt voltam lekezelve nőgyógyásznál, hogy "mit sírok, a menstruáció medencefájdalommal jár, nem derékkal".


Illetve kiírtam Facen egy endo-s csoportba is a bajom (mivel nekem nem 100% az endo, hisz nem volt még laparoszkópos műtétem, sem pedig csokicisztám), és ott is jött olyan nőtől vélemény, akinek szintén derékfájós panaszai voltak.

2022. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szabad tudnom,h neked hogy jöttek rá h endometriózisod van?
2022. júl. 27. 14:03
 3/5 A kérdező kommentje:
És állandó ez a derékfájdalom már
2022. júl. 27. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
4%
Igazából a tünetei 90%-a rám is jellemző, emiatt mondta nekem doki, hogy nagy valószínűséget lát az endore. Pl. nekem a derékfájás csak akkor jelentkezett amikor a ciklusom jelentős napjai voltak. Tehát ovuláció, pms, mensi. Vagy nekem egy huzamba hat hónapon át köztes vérzésem volt ovulációkor, de nem kevés.
2022. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Menstruációmmal semmi gond nem volt sohasem,alhasi görcseim szoktak lenni de el is múlik általában pár órán belül
2022. júl. 27. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!