Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tusfürdőtől viszkethet a...

Tusfürdőtől viszkethet a külső nemiszerv?

Figyelt kérdés

2022. júl. 28. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár okozhat ilyet is. Ha mást használsz és nem áll fenn a tünet, akkor van rá esély bőven.
2022. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár kislányomnál fordult elő, az én Baba márkájú tusfürdővel mosdattam, akkor panaszkodott fájdalomra. Amióta pici babáknak valót használok, más márkát (tehát nem a Baba márkát) azóta nincs problémája.
2022. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Lehet attól.
2022. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor megpróbálok mást. Mert canestennel kentem,de nem javult ebből gondolom hogy nem gomba.
2022. júl. 28. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél intimmosakodót mert az való oda mivel speciális ph-ja van a nemiszerveknek.Nem való a szappanos szárító hatású tusfürdő oda.Mikor nem használtam még intimlemosót nekem is volt kellemetlenségem de mióta ezt használom azóta nincs semmi problémám.
2022. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Intim lemosó is szárító, kifejezetten káros :( csak a marketing meg haszonszerzés a lényeg. Egyébként sok nőgyógyász nem is ajánlja az intim mosakodót.
2022. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Intim mosakodót kerüld. Tusfürdőt cseréld le, belülre meg soha ne kerüljön, vízzel jó alaposan mosd meg mindig. Érdemes nem illatosat venni, mert az ilyen illatanyagok és illóolajak irritálóak tudnak lenni.
2022. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a tisztítószerektől simán. Közvetlenül ott nem is kell mosni csak vízzel, kint a kisajak környékén lehet durva tisztítószer mentessel mosni. A probléma az higy a legtöbb tusfürdő tartalmaz ilyet, pl SLS-t (pl Baba tusfürdő) Ezért szerintem jobb a bio tusfürdő vagy az intimmosakodó (illatmentes), vagy egyes babafürdetők amikben nincs erős tisztítószer és parfüm. Merthogy a parfüm se való az intim részre. Ezért se jó hogy létezik illatos intimmosakodó.
2022. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!