Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 evés vagyok és rendszertele...

17 evés vagyok és rendszertelen a menstruációm minden hónapban máskor jön meg és most már 5.napja késik (január óta nem voltam fiúval egyátalan) mitöl van ez?

Figyelt kérdés
2022. aug. 1. 19:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Huh tenyleg de az aprilisi honapot el felejtetem irni hogy mikor volt igy azt nem.tudom pontosan
2022. aug. 2. 09:17
 12/15 anonim ***** válasza:

Akkor számolok abból amiből lehet. 😄


február 28. - március 28. ➡️ 28 nap

május 30. - június 28. ➡️ 29 nap


Ma pedig a 35. napon vagy. Ez még teljesen normális.

2022. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Meg igazából én nagyon hás fájos vagyok ilydnkor már 2 nappal a mensi elott faj de most semmi jele hogy meg kéne.jonni
2022. aug. 2. 13:35
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Az se baj ha néha kimarad egy vérzés. Nem gépek vagyunk. Nekem régebben 28-30 napos ciklusaim voltak. Aztán kb egy fél évre lecsökkentek 21-24 naposakra. Ez is normális. Az a fontos hogy mindig írd fel a vérzés 1. napját. Így azzal tudsz számolni és látni fogod hogy nagyjából mikorra várható a következő. És ahogy korábban is írtam: ne azt várd hogy például minden hónapban 10-én kezdődjön a menstruáció. A ciklus nem ettől lesz pontos. 🙂
2022. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azota van igy miota elvesztetem a szuzesegem azota jon meg igy osze visza
2022. aug. 2. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!