Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így megfelelő lenne?

Ez így megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Évek óta hüvely gyulladással, gombával küzdök. Ma megint elmentem nőgyógyászhoz és felírt megint csak egy hüvelykúpot (Gynoxin 3×200mg), azt mondta ezt használjam el, várjam meg a menszeszt (hétfőre van kiirva), utána pedig vegyek hüvelyflóra helyreállítót (GynOphilus) és 5-7 napig használjam.

Úgy döntöttem kialakítok egy napi rutint, hátha tartós eredményt hozna, mert eddig 2 havonta újra csak előjött a hüvelyfertőzés.


Minden reggel: tőzegáfonya tea + B-vitamin komplex (B1, B2, B6, B12) tabletta + vas- C-vitamin pezsgőtabletta.


Menszesz után 3 napig GynOphilus hüvelyflóra helyreállító + együttlétek után is (heti 2×)


Illetve este intim mosakodót szoktam használni, de nem tudok 3 közül dönteni melyk lenne a jobb.

(Szavazás lesz róla).


Szerintetek használna ez a kis rutin? 1 próbát megér?


Illetve gondolkoztam a fogamzásgátló szedésen is, mert azt mondta az orvos, hogy a hormonháztartásom fel van borulva a serdülőkor miatt (16/L)


Erről mit gondoltok?


2022. aug. 4. 22:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Ha 4 év alatt nem lettem terhes, ezután sem leszek az valószínű."

Juj. Juj. Juj.

Volt nekem középsuliban ilyen osztálytársam. Ballagáskor már terhes volt az elsővel, mára 4 van neki.

2022. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!