Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magánrendelést keresek olyat...

Magánrendelést keresek olyat ahol laboreredményemmel receptet tanácsot adnak HPV kezelésére. Ajánlanátok kérlek Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem igazan van anyagi kapacitásom bővebb vagy újabb vizsgálatra . Viszont szeretném ha hozzáértő ember megfelelő kezelést írna fel. Ezért keresek hozott lehettel dolgozó magánrendelést mivel sztk alapú ellátás akár 2 hónapot is szívesen megvárat... köszönöm a válaszokat .

2022. aug. 5. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

a HPV vírust nem lehet kezelni, az immunrendszerednek kell legyőznie, ami pár hónaptól akár 2 évig is kiterjedhet


ezért érdemes egészségesen enni, sportolni stb...


az persze más ha megjelenik külsőleg.. azt kezelni lehet fagyasztással, ecseteléssel hogy eltűnjön, de maga a vírust nem...

2022. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt ismerősömnek és neki gyógyszeresen segítettek kikezelni. Nagyon szeretném ha nekem is írnának fel valamit ami elindítja ezt a folyamatot mivel magas rizikójú az eredmény alapján és nem szeretném megvárni amíg baj lesz . Tudom hogy jo szándékkal írtad köszönöm is . De dolgoznom kell 12 órákat húzok le késő estig hogy megéljek nem teljesen tudok olyan életet kialakitani magamnak jelenleg hogy így segítsem csak a gyógyulásom :(
2022. aug. 5. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Dr. Fedina Laurát tudom ajánlani, ha Budapesten keresel. Isoprinosine-t és Papilocare-t szoktak rá adni.
2022. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlás!
2022. aug. 7. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!