Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 napja késik, görcsöl a...

2 napja késik, görcsöl a hasam napok óta és teljesen száraz vagyok, miért nem jön meg?

Figyelt kérdés
Ma csináltam tesztet, negatív lett. Egyébként gumival védekezünk mindig odafigyelünk, de azért teszteltem, hogy teljesen megnyugodjak. 08.02.-én volt egy kisebb műtétetem a talpamról vettek le anyajegyet, kaptam érzéstelenítőt stb, azóta nem tudok ráállni tehát fekszek az ágyban már 5 napja.. És 08.06-án kellett volna megjönnie és semmi..görcsöl a hasam, megnőtt a mellem ahogy szokott, de mégse jött meg. Most a műtét miatt lehet? 22/L

2022. aug. 7. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
2 nap. Az semmi.
2022. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na és, majd megjön, terhes nem vagy, megnyugodhatsz. Bármi miatt késhet.
2022. aug. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma sem jött meg..De fel van puffadva a hasam és tegnap este is akkorákat görcsölt, hogy azthittem azonnal megjön, de semmi.
2022. aug. 8. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma sem... délelőtt 10 órakor :D még 14 óra hátravan a napból.
2022. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindig reggel jön meg, meg aznap nagyon nagyon fáj a mellem, ma semmi. Pedig már beállt és fél éve napra pontos. 33naposak a ciklusok. Ma a 35.napon vagyok.
2022. aug. 8. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tegnap 1 napja késett, nem 2.

Ne foglalkozz vele, és ha este jön meg, vagy 1 hét múlva sincsen semmi.

2022. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjött.😊
2022. aug. 9. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!