Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kéne? Pár hete, ha...

Aggódnom kéne? Pár hete, ha együtt vagyunk a barátommal viszkető, égető, ha beteszi es olyan mintha teljesen száraz lenne, pedig nem az. Egész együttlét alatt ez van! Nagyon kellemetlen már ez nekem és ezért nem is élvezem. Valami ötlet esetleg?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
nőgyógyász
2014. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hüvelygomba. Nekem is ez volt.
2014. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valami betegség lenne, azt nemcsak szex alatt éreznéd, hanem utána is, sőt egész nap. Nem lehet, hogy mégsem vagy nedves annyira, mint kellene? Azt sikosítóval meg lehet oldani, mondjuk ne valami illatosítottat vegyél, mert allergiát válthat ki. Esetleg, ha rosszabb minőségű óvszert használtok, engem pl. az is nagyon tud csípni, csak a Lifestyles, Durex jó nekem.
2014. dec. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is hüvelygomba. Kamillateában fürödj meg. Nekem mindig ezt mondja a nőgyógyász.
2014. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kamillás megoldás bevált :)
2015. jan. 3. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!