Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másoknak is vannak óriási...

Másoknak is vannak óriási pattanások a mellén? (alul) Mitől van? Hogy előzzem meg?

Figyelt kérdés

Életemben először néztem meg a mellem alját :D Tele van pattanásokkal! :O

Mit tegyek ellene?

(nagy mellem van, 90/D)


2010. szept. 23. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jééé.... nem, nincsenek. XD Szerintem amúgy az izzadság miatti bőrirritációtól.
2010. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőrirritáció lehet. Fémes-merevítős melltartót hordasz? Ha igen, esetleg meg kellene próbálnod valami lazábbat.
2010. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem tini koromban sajnos az egész mellem iszonyatosan nézett ki. szégyelltem. borzalmas volt.:((( a tesi öltözőben, a strandon. sokáig emiatt nem közeledtem a fiúk felé, mert féltem, ha meglátják, akkor nem elég, hogy undorodnak tőle, de még ki is cikiznek mások előtt.

mára megjavult a dolog de egy-két heg látszik.


egyszer csak elmúlt. kentem mindenféle aloe verás krémmel, tonikkal. aztán ahogy jöttem ki a tini korból elmúltak.

2010. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Merevítős, szivacsos melltartókat hordok csak, mert a többinél fura formája lesz :/ Eléggé lóg :(

Izzadtságra nem is gondoltam.. Sajnos elég izzadós vagyok, a mellem is beizzad :S

2010. szept. 23. 12:49
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem csak alul ilyen, felül 1 db se (máshol sincsenek pattanásaim), szóval fiúk terén ezért nem vagyok gátlásos :)
2010. szept. 23. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos az izzadtságtól pattog ki. Ott igazán nem tud szellőzni. Próbáld meg, hogy kezeled olyan készítménnyel, mint pl. az arcodat és a dekoltázsodat (gondolok itt bőrtisztító tonikra) hátha segít.
2010. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj meg sportmelltartót horani és használj oda kamillád hintőport. Nekem is előfordult már ez, a sportmelltartó bevállt!
2010. szept. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A sportmelltartó nekem nem jön be..

Olyan csúnya úgy a mellem :/

Szerintem rakok a melltartóba valami pamut bélést, vagy nem is tudom

2010. szept. 23. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!