Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőként normális, hogy pisilés...

Nőként normális, hogy pisilés óta eltelt 5-10 perc és még érzem a megkönnyebbülést?

Figyelt kérdés
Általában pisilés közben érzem és után egy nagyon rövid ideig, de ez most más. Még sosem történt velem ilyen, de olyan sokáig kellett visszatartanom, hogy azt hittem, bepisilek az utcán. Szerencsére időben kiértem, de pisilés óta eltelt 5-10 perc és még mindig érzem a megkönnyebbülést, nem múlt el. Ez normális vagy elgyengült a záróizmom?
2022. aug. 9. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem pisiltél be, akkor nem gyengült el.

Csupán a megfeszült hólyagod lazult el újra.

2022. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tök normális. De soha ne tartogasd. Gondolom, most sem akartad, csak így alakult.
2022. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne tartogasd, amúgy mennyi idős vagy ?
2022. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma reggelre már egyáltalán nem érzem. Voltam pisilni és a szokásos módon történt minden, minden visszakerült a régi kerékvágásba. Soha többet nem fogom tartogatni. Vagyis remélem sosem lesz ilyen a jövőben, mert ez is szörnyű volt, nem kaptam levegőt sem amíg nagyon kellett tegnap.
2022. aug. 10. 08:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem direkt tartogattam, így alakult, de legközelebb odafigyelek, hogy ne alakuljon így.
2022. aug. 10. 08:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!