Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felraktam egy tampont, de nem...

Felraktam egy tampont, de nem emlékszek, hogy az előzőt mikor vettem ki. Ha benn maradt volna az előző, akkor nem tudtam volna betenni a másikat, nem?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A zsinórjának a funkciójáról hallottál már? Hogy annak ki kell lógnia. Az magától nem mászik fel a hüvelybe, az a zsinór, hogy ne látsszon. Na most aki nem veszi észre, h. kilóg egy zsinór, az vagy részeg, vagy be van lőve.
2022. aug. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, nincs zsinór kinn, benn se éreztem. És igen, bevallom, tegnap kicsit többet ittam, alapjáraton nyilván nem lennék ilyen hülye.
2022. aug. 11. 08:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd ki a mostanit, és nyúlj fel mélyen, ha ott az előző, érezni fogod.
2022. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Felnyúltam, nem érzek semmit, se tampont, se zsinórt. Remélem, nem toltam fel annyira a másikkal, hogy "eltűnt"...
2022. aug. 11. 08:52
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Na ezért nem használok tampont:)) Egyszer én is jártam így hogy felnyomódott és kiszedtem nagyon nehezen,nos azóta nem használok mert a betéttel ilyen gond nincs.
2022. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Metionin ***** válasza:
96%
Ha bent lenne az előző, akkor az újat nem tudtad volna teljesen feltolni, úgy hogy ne érezd. Felfelé eltűnni nem tud.
2022. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Neeem, kizárt, ott a zárt méhszáj, olyan fájdalommal járna- szülésznő vagyok- hidd el ..még véletlenül sem! Jártam már én is így.

De a legrosszabb az mikor erőspaprika pucolása után tolod fel a tampont, járásom a zebrán a Jackó-ra hajazott, olyan kínjaim voltak. Genyó dolog mert nem rögtön csíp hanem egy negyedóra múlva :) amikor már úton vagy. Emberek közt. Basszus azt a rohadt fájdalmat pedig állítólag nincs érzőideg bent:))

2022. aug. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! 7-es külön köszi! :)) Szerintem se maradt benn, mert a másik simán felment. Jobban zavar, hogy nem tudom, mikor vettem ki a másikat... :( Tanultam belőle.


Hasonló sztorim nekem is volt, de nem paprikától, hanem valamelyik hüvelytablettára voltam érzékeny. Csípett mint az állat.

2022. aug. 11. 10:10
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudod feltolni a kettőt, mert fájna. Eltűnni meg nem tud, ugyanis ott a méhszáj.
2022. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem tud eltűnni, mert a méhszáj lezárja a hüvelyt. Ha nagyon nem vagy benne biztos, akkor nyúlj fel és érezni fogod, ha van ott bármi. Vannak applikátoros tamponok, ott biztos nem felejted el "kibontani" a zsinórt és tuti ki fog lógni, így nem kerülsz ilyen helyzetbe.
2022. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!