Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holyaghurutra valami gyogyszer?

Holyaghurutra valami gyogyszer?

Figyelt kérdés
Tozegafonya nem valt be. Valami mas? Azt is ird meg, hogy hol lehet kapni, s mennyi ido alatt erezheto javulas?
2022. aug. 12. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
A háziorvosod ír fel antibiotikumot.
2022. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Monuralt irass fel haziorvossal, nekem mar az elso adag utan merseklodtek a tunetek, 2 nap alatt szinte el is mulasztotta a problemat.
2022. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tőzegafonya kb 2 hét amíg hat erdemes mellé apróbojtorján vagy kisviráhú füzike teát inni. De ez csak enyhe kezdődő panaszok esetén jó. Ha már csíp, szúr, fáj, vérzik akkor antibiotikum. Jön a hétvége nem maradj így mert ráterjedhet a vesére. Igyál sok folyadékot mellette. Az akoholt pedig kerüld meg a fűszeres zsíros ételeket is
2022. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsíros helyett csípőset akartqm írni. Bocsi
2022. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Urzinol, vény nélkül kapható. És elképesztő mennyiségű folyadék. Akkor menj pisilni, ha megtelt a hólyagod (megnyomod érzed, hogy telt-e), hogy minél több bacid kimosson a vizeleted.
2022. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a tőzegafonyát, apróbojtorjánt, kisvirágú füzike teát, nekem csak a napi 1-1,5 liter kamilla tea használt.
2022. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!