Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megmondaná-e egy nőgyógyász a...

Megmondaná-e egy nőgyógyász a vizsgálat során, ha évtizedekkel korábbi gyermekkori szexuális zaklatás nyomát /heggét látná?

Figyelt kérdés
vagy mivel felismeri, hogy ez biztosan olyan régen történt, olyan fiatal korban, hogy az illető nem is tud róla, és mivel a jelenkori funkciók szempontjából nincs hatása, inkább nem szólna?

2022. aug. 13. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Miért is érdekel? Bántottad a gyerekedet, és félsz hogy lebuksz? Nyilván nem rólad van szó, hisz elvileg nem emlékszik az áldozat.
2022. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Akkor újra megkérdezem: miért oly fontos hogy az orvos szól-e az áldozatnak aki elvileg nem tud a bántalmazásról? Az orvos hallgatása csak a bántalmazónak lehet fontos.
2022. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

2-es, mit pattogsz? 3 perc különbséggel irkálsz kommenteket. Nyilván a kérdező sem itt éli az életét. Nem magadból kell kiindulni.


Kérdező, ez nem túl életszerű. Nem véletlen kell nemi erőszak esetén is a lehető leghamarabb látleletet vetetni, mert különben napok, hetek múlva már nem lesz perdöntő bizonyíték. Évtizedekre visszamenőleg meg pláne, egy hegről egyébként se lehet egy sima vizsgálat alapján megmondani, hogy pontosan mikor keletkezett, 10 vagy 13 éves korban, utóbbiban azért valljuk be, nem olyan kirívó, ha valaki szexel már.

2022. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

1-2 látszik hogy semmit nem értesz...

Simán lehet hogy valaki nem emlékszik a gyerekkori bántalmazásra, zaklatásra, ez egy természetes védekező mechanizmus, túlélési válasz az agytól a traumára. Szóval jobb lenne, ha nem egyből gyanusítgatnád a kérdezőt!


Kérdező! Sajnos választ nem tudok adni a kérdésedre, csak felcseszett az első válaszoló....

2022. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha az orvos konkrétan rákérdez. Amire nem emlékszem azt nem tudom elmondani. Amire meg emlékszem azt eldönthetem, hogy meg akarom osztani vagy sem.

Ha megkérdezné max annyit mondanék rá, hogy igen, zaklattak szexuálisan, de azóta megoldódott. Ha nem kérdez rá akkor magamtól nem hoznám fel.

2022. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem látja ilyen sok idő elteltével a nőgyógyász ha ilyen történt.
2022. aug. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak célzott rákérdezésre mondja meg, hogy lát-e bármi furcsát.
2022. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a fenét látna egy nőgyógyász évekkel vagy évtizedekkel utána? Elárulom: semmit. Ha csak nem csonkolták meg az illetőt...
2022. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

"1-2 látszik hogy semmit nem értesz...


Simán lehet hogy valaki nem emlékszik a gyerekkori bántalmazásra, zaklatásra, " Mivel érintett vagyok, PONTOSAN tudom, Ezért basz fel a lehetőség is hogy a bántalmazó fosik a lebukástól.

2022. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Ő csak annyit lát, hogy volt már szexuális aktusod, és akár az aktuális párod is okozhat hámsérülést, ha durvábban toljátok.

2022. aug. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!