Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzés alatt tényleg nem...

Vérzés alatt tényleg nem csinál semmi vizsgálatot a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

A nőgyógyász már második alkalommal küldött el vizsgálat és bármilyen tanács nélkül, mert éppen vérzek...

Én ezt nem értem. Nem az lenne a dolga, hogy segítsen?

Eddig csak szűrésen meg a terhesség alatti terhesgondozás miatt voltam nőgyógyásznal. Most először van tényleges problémám erre csak leszid, hogy majd akkor menjek, ha nem vérzek. Mégis, honnan kéne tudnom, hogy akkor éppen fogok-e vérezni vagy sem? Szeptemberre végére kaptam a következő időpontot.



2022. aug. 12. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Elég sokmindent meg tud csinálni

Egyedül olyan vizsgálatot nem, ahol a huvelyvaladekot kell vizsgálnia.

Többször voltam vérzéssel, vérzés zavarral nőgyógyásznal és ultrahangon látta, hogy ciszta okozza a problémát. Ezt még tudja csinálni. Mi az, hogy leszid?! Nőgyógyászok egy része nem értem, miért bunkó paraszt... be kéne vezetni a felvételihez valami pszichológiai alkalmasságit

2022. aug. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekem még uh-ra se adott időpontot.

Bejelentkeztem másik orvoshoz is, hozzá 4 hét múlva tudok menni. Ő ott helyben tud uh-t is csinalni.

Én teljesen ledöbbentem ezen a hozzáálláson.

Nem vagyok mar tini, 40 évesen mégis úgy éreztem magam a stílusatól, mintha valami hü**egyerek lennék, aki még ezt sem tudja...

2022. aug. 12. 09:13
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ, milyen tüneteid vannak
2022. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ. Ha sürgős a bajod akkor vérzéssel is megvizsgál. Amugy anélkül
2022. aug. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnos pont vérzészavar miatt mentem. Nem tudom megmondani előre, hogy mikor fogok vérezni. Nyilván a menstruacióm várható időpontjával tudok számolni, de azzal most nem megyek sokra...
2022. aug. 12. 09:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így nem kóser, cserélj dokit!
2022. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Másik dokit keress. Vérzészavarral vérzés miatt nem vizsgál meg. Vicces a dokibácsi.
2022. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Elég baj az, ha nem tudod 40 éves létedre hogy vérzés alatt nincs vizsgálat. Ezt mégis hogy gondolod? És még az orvost hlyézed.
2022. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Nincs vizsgálat vérzés alatt? Amikor odamentem az orvoshoz, hogy jó napot kívánok, jó két hete vérzek és nem marad abba, szerinted hazaküldött, hogy menjek vissza, ha elállt? Vicc.
2022. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Leszidott....

Miért nem meritek kinyitni a szátokat?!

2022. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!